Layout by Raion

10 wrz 2014

Smok Sepris Felsarin.
Sepris Felsarin
Wiek: 2,5 roku.
Pochodzenie: Żelazne Szczyty.
Rasa: Smok
Specjalne Umiejętności: nieznane.
Główne cechy charakteru: szczery, inteligentny, energiczny.
Status: Samotny.

Historia:
Sepris jest synem Felsarina oraz Kheriany. Po ich rozstaniu został zabrany przez ojca. Był świadkiem śmierci swoich rodziców. Wciąż mało wiedząc o życiu, trafił pod opiekę Norkada.

Krótkie streszczenie:
Młody smok pada ofiarą napaści, swojego podopiecznego ratuje Norkad. Sepris stwierdza, że chce nauczyć się bronić. Po odmowie ucieka do Shaduru. Zwiedza stolicę aż trafia na Sorenię. Na prośbę, opowiada mu o Felsarinie.
Powróciwszy do domu, zostaje brutalnie ukarany przez Norkada. W odwecie Sepris postanawia popełnić samobójstwo, w ostatniej chwili zostaje uratowany. Tracąc nad sobą panowanie atakuje swojego opiekuna i zabija go.
Niedługo po całym zajściu poznaje w Shadurze Trevora oraz Artezję. Następnego dnia zostaje porwany a potem sprzedany. 

Młody smok trafia do swego rodzaju szkoły gladiatorów. Rozpoczyna trening i przystępuje do pierwszej walki. Po zwycięstwie dostaje znak szkoły i wkrótce rozważa ucieczkę. W końcu nawiązuje rozmowę z obecnym w dworze alchemikiem, Albertem. Człowiek postanawia mu pomóc i smok podstępem ucieka z areny. Po powrocie do domu dokonuje szokującego odkrycia. Skutkiem jest spontaniczna chęć zmiany własnego wyglądu. Niedługo po tym poznaje Aresa.

Opowiada Felsarinowi o swoich problemach a niedługo smok znajduje u niego identyczne znamię i rozpoznaje w nim syna. Skłania go do powrotu i chcąc nie chcąc, odwraca wszystkie zmiany w swoim ciele. Jakiś czas później opowiada ojcu o swojej przeszłości. Będąc samemu w lesie zostaje napadnięty przez Harisa. Postanawia poprosić ojca by nauczył go walczyć.


Rozdziały:
 1. Fałszywy świat.
 2. Ostoja wolności. 
 3. Głos przodków. 
 4. Nieposłuszeństwo.
 5. Na skraju. 
 6. Spokój ducha (/w Trevor) 
 7. Za złoto. 
 8. Jak gladiator. 
 9. Próba. 
 10. Po grzbiecie. 
 11. Arena. 
 12. Nadzieja. 
 13. Alchemia. 
 14. Jak gołąb.  
 15. Niespodzianka. 
 16. Przyjaciel. 
 17. Prawie jak rodzina (/w Felsarin).
 18. Znamię (Felsarin) 
 19. Prawdziwy (/w Felsarin). 
 20. Wezwanie (Felsarin) 
 21. Wyrok. 
 22. Szkoła życia (Felsarin)  
 23. Zbroja (Felsarin)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz