Layout by Raion

8 kwi 2014

Regulamin

Witaj w Wolsedore!

Jeśli chcesz wspólnie z nami tworzyć nowe historie, musisz być świadom tego, iż obowiązują tutaj pewne zasady. Jeśli to nie jest pierwszy raz, kiedy do tego typu bloga się zapisujesz, to reguły funkcjonowania powinieneś znać. Mimo wszystko, radzę zapoznać się z treścią, gdyż tam mogą być odpowiedzi na większość waszych pytań, które potem zadajecie. 


1.Zapisy : 

1.1. Musisz mieć minimum 13 lat
1.2. Musisz posiadać e-maila, na który będziemy mogli wysłać Ci zaproszenia do współpracy oraz byś mógł bez problemu wstawiać swoje wpisy. 
1.3. Na przyjęcie zaproszenia masz 3 dni.
1.4. Na zrobienie swojej karty postaci masz tydzień - czyli ogólnie 9 dni (możesz czas przedłużyć, powiadamiając nas o powodzie w zakładce OBRADY)
1.5. Przy zapisie, musisz uświadomić nas czy wybierasz postać wolną czy własną.
1.6. Zapisujesz się w zakładce pod tytułem NABÓR


2. Karta postaci :

2.1. Możesz mieć max 2 zdjęcia. 
2.2. Jest ona wizytówką Twojej postaci, więc powinna być schludna i porządna oraz zawierać najpotrzebniejsze informacje. 
2.3. Możesz posiadać max trzy postacie, ale nie możesz żadnej zaniedbywać. 
2.4. Przed opublikowaniem, musisz w tytule napisać GOTOWE, by jedna z głównych adminek, mogła sprawdzić zawartość karty. Jeśli będzie miała jakieś uwagi, na czerwono napisze je na samym dole postu. Jeśli nie, zostawi w tytule gwiazdkę (*), która daje Ci pozwolenie na opublikowanie. 
2.4. Kiedy znajdzie się owa gwiazdka, w tytule masz zamieścić tylko imię i nazwisko swojej postaci. Bez żadnych cytatów czy złotych myśli.
2.5. Wzór karty postaci :

-Zdjęcia (2max)
- Imię oraz nazwisko
- Wiek
- Pochodzenie 
-Rasa (np łowca, wilkołak, wampir itp)
- Specjalne umiejętności ( np posługiwanie się mieczem, władanie żywiołem ziemi, niewidzialność, latanie itp)
- Główne cechy charakteru 
- Status (np. singiel)
- Krotka historia 

2.6. Nie przesadzajcie ze specjalnymi umiejętnościami. 
2.7. Ogólnie macie wolną rękę co do swoich bohaterów.


3. Ogólne :

3.1. W Wolsedore obowiązuje kultura. Nikogo nie obrażamy ani nikomu nie wygrażamy.
3.2. Macie obowiązek wstawić przynajmniej jedną notkę w miesiącu. 
3.3. Nie możesz w własnym opowiadaniu uśmiercić jakiegoś bohatera, który jest uczestnikiem bloga bez jego wyraźnej zgody. 
3.4. W swoich opowiadaniach można używać wulgaryzmów, scen erotycznych czy też drastycznych i krwawych. Byłoby dobrze ostrzec na wstępie o owej scenie, gdyż nie każdego interesują takie wątki. 
3.5. Istnieje tu coś takiego jak DO TRZECH RAZY SZTUKA. Chodzi tu oczywiście o upomnienia. Jeśli uczestnik dostanie dwie nagany (upomnienia), zostanie to zapisanie w odpowiedniej zakładce. Oczywiście za trzecim razem dana osoba wylatuje. Ostrzeżenie od adminów dostanie się pod swoją kartą postaci razem z uzasadnieniem.
3.6. Udostępniony będzie chat, gdzie będziemy mogli ze sobą rozmawiać. Będziecie mogli tam przedyskutować wasze wspólne wątki pomiędzy postaciami.
3.7. Przypominam, iż jest to czas średniowiecza, gdzie magia itp były surowo zabronione. Krótko mówiąc, najmniejsze podejrzenia o magię były pretekstem do kary śmierci. A nasz król bacznie obserwuje swoje królestwo, tak więc ostrzegam, by się nie afiszować z swoimi zdolnościami.
3.8. Pamiętajcie, że użytkownicy napracowali się pisząc swoje opowiadania, więc dobrze by było skomentować jego dzieło. To nie jest żaden wysiłek, a sprawia drugiej osobie przyjemność
3.9. Nie chcemy tutaj osób idealnych! Każdy ma swoje wady, bez wyjątku.
3.10. Na blogu powinien pojawiać się tylko jeden post dziennie, więc jeśli ktoś wrzucił nowy rozdział, a Ty masz gotowy - poczekaj z nim następny dzień.Zastrzegamy sobie prawa do zmian w regulaminie w razie potrzeby. 
Na pytania chętnie odpowiadamy :)
Reia & Wakako

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz