Layout by Raion

12 kwi 2014

Lucyfer Kastiel von Theson


Lucyfer Kastiel von Theson

Upadły | mieszkaniec Wolsedore | 25 lat | singiel

Nikt z Wolsedore nie wie kim tak naprawdę jest arogancki i nieziemsko przystojny mieszkaniec slumsów, z faktu, iż Lucyfer nie zamienia prawie ani jednego słowa z żadną żywą istotą. Ludzie nie mają pojęcia kim był kiedyś, Upadły z nieciekawą przeszłością.
Niegdyś stał wysoko w Niebie, a upadł tak nisko. Kiedyś chodził niebiańskim ścieżkami, a teraz ludzkimi. Ale moc mu została i to wcale nie taka mała. Potrafi sprawiać aby jego czarne jak noc, gigantyczne skrzydła zniknęły jak gdyby nigdy nie istniały, jak gdyby był czystej rasy człowiekiem. Jego ulubioną umiejętnością jest zabijanie umysłem (kierowanie czynnościami przeciwnika, wymuszanie fałszywej rzeczywistości), choć tej dziwnej zdolności nie posiadał nigdy wcześniej, wraz z dniem upadku otrzymał ten "dar". Upadły jest także silny wręcz - może powalić trzy razy większego przeciwnika. Jego ulubioną bronią są dwa miecze, które zawsze ma przy sobie.  

Lucyfer jest także na każdym kroku żądny krwi i zemsty. Za każdym razem, gdy spotyka któregoś z Aniołów atakuje go - i jeśli jest silniejszy - zabija bez zastanowienia.
Kastiel jest nietypowym mężczyzną, nie przepada za kobietami, a nawet czasami ukazuje do nich nienawiść, nie wstydzi się podnieść ręki na płeć żeńską. 


Rozdziały:
1. "Dobro a zło"
2. "Jeśli potrafisz" / z Tenebrae
3. "Wspomnienia" /z Tenebrae

3 komentarze:

 1. Witamy oficjalnie w Imperium i życzymy milej zabawy :)
  + Ciekawa postać, muszę przyznać. Aż mam ochotę poznać moją delikatną Izoldę z nim :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może kiedyś ich drogi się zejdą i dzięki ^^

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń