Layout by Raion

8 kwi 2014

Obrady

Tu możecie składać wszelkiego rodzaju pytania, skargi czy też wymówienia. Chyba nic dodać i nic ująć. 

1 komentarz:

 1. [Proponujemy sojusz.]

  Niegdyś cały Faerûn drżał w obawie o dalsze istnienie, a jego mieszkańcy byli pewni, że są to już ich ostatnie godziny. Wielokrotnie powierzchnię Torilu osnuwała mroczna przyszłość, niosąca ze sobą zwiastuny chaosu, zniszczenia, cierpienia i śmierci. Tylko głupcy czują się bezpieczni w obliczu końca, przekonani jakże o swym miejscu w kole życia.
  Obecnie wszystko wydaje się być w normie - ludzie żyją w przekonaniu, że nic im już nie zagraża, lecz tylko naiwni łudzą się, iż chwila spokoju potrwa wiecznie. Tak po prawdzie, ku rozczarowaniu wielu, nic się nie zmieniło. Bandyci czyhają na nieuważnych podróżników, wciąż występują kradzieże i morderstwa, rolnicy dbają o swe ziemie, lordowie gromadzą rzesze wiernych żołnierzy, władcy różnych krajów i miast rozwiązują spory, walczą lub nawiązują sojusze między sobą, a straż miejska codziennie narzeka na kolejnego najemnika, który przekroczył główne bramy. Wszyscy żyją własnym życiem. Pytanie tylko: jak długo to potrwa nim znów pojawi się kolejny horror na horyzoncie?
  A kim Ty jesteś, wędrowcze? Kim będziesz? Czy Twe czyny odbiją się echem w historii Torilu i samych Sferach? Czy będziesz raczej stał z boku i patrzył, jak potoczą się losy innych?
  To jest ten dzień, w którym również i Ty możesz zadecydować o czyimś życiu lub śmierci, dopuścić do wybuchu kolejnej wojny albo zażegnać od dawna trwający konflikt, łapać złoczyńców lub samemu stać się jednym z nich, odkryć nieznane jeszcze nikomu lądy, podbijać ziemie, łupić wioski czy też wieść proste życie - być zwykłym karczmarzem, krawcową, płatnerzem albo chłopcem na posyłki.
  Przekrocz wrota tego świata i doświadcz potęgi magii, o jakiej Ci się nie śniło lub chwyć do ręki miecz i przetnij więzy, które powstrzymują Cię od sięgnięcia ku Twej nieposkromionej wyobraźni. Popędź nią ku Dziewięciu Piekłom albo wznieś na niej wysoko w kierunku ojczyzny Avarieli. Pamiętaj, że to Ty nadajesz jej bieg i cel.

  Nie zwlekaj, lecz dołącz do nas! Gwarantujemy nie tylko niezapomniane emocje, ale i dobrą zabawę w miłej atmosferze. Serdecznie zapraszamy do zapisów na http://children-of-faerun.blogspot.com.

  OdpowiedzUsuń