Layout by Raion

14 kwi 2014

Kamatayan/Diya Shekull
Wiek: Stworzona Drugiego Dnia
Pochodzenie: Niebo (Kraina Światła i Miłości)
Rasa: Upadła
Status: singielka

Jej niebiańskie imię to Kamatayan Shekull (Śmierć Wieczna), teraz jednak woli by nazywać ją Diya.
Ci, którzy mieli wątpliwi zaszczyt spotkać ją na swej drodze, zazwyczaj nie są w stanie komukolwiek o tym wspomnieć. W Krainie Światła i Miłości, jak zwykli nazywać niebo niektórzy śmiertelnicy, często stawała przed obliczem Stwórcy. Jako jedna z nielicznych wie, jaki jest (a może był?) naprawdę. Jedną z jej umiejętności jest nietypowa wśród upadłych zdolność komunikacji z tymi, którzy pozostali na górze. Poza tym, potrafi wchłaniać skrzydła w swe wrażliwe ziemskie ciało, a także siłą umysłu stworzyć każdą możliwą broń. Siła umysłu umożliwia jej także unieruchomienie niemal każdej istoty. Jest także – jak każdy z jej rodzaju – niezwykle silna, szczyci się też bezwzględnością i przerażająco logicznym myśleniem. Ma „niewielkie” problemy z empatią.
W chwili upadku nie opowiedziała się po żadnej ze stron, czym też zasłużyła sobie na nędzną egzystencję wśród ludzi. Teraz postępuje dokładnie tak samo.
Jej życie po upadku jawi się ścieżką krwi, zdrady i głęboko ukrytej iskierki nadziei, do której nie przyznałaby się choćby miała zginąć.


Kręgi Piekła (dalsze życie):
1. Z krwi do nieba
2. Smak świętości
3.

2 komentarze:

  1. Witamy serdecznie w Imperium i życzymy milej zabawy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Diya wydaje się ciekawą postacią ^^
    A tak poza tym - fajnie widzieć kolejną osobę ze starej ekipy :3
    Życzę weny :)

    OdpowiedzUsuń